Mobil imza ile ssk sorgulama

E-Devlet uygulaması yayına girdikten sonra giriş yöntemleri olarak 4 şekilde alternatif sunulmuştur. Bunlardan biri de mobil imza ile e-devlet girişidir. Mobil imza ile girişi şimdilik Turkcell ve Avea hatlarından yapabiliyorsunuz. Mobil imza ile sgk (ssk) sorgulama ise alınan mobil imza ile giriş yaptıktan sonra uygulanmaktadır. Mobil şifre edindikten sonra https://giris.turkiye.gov.tr/ adresinden giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra 'A'dan Z'ye Kurumlar' başlığı altında 'Sosyal Güvenlik Kurumu' kısmına girip '4A Hizmet Dökümü' bölümünden bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz..

Eğer kısayoldan girmek istiyorsanız şu linke tıklayınız: https://www.turkiye.gov.tr/4a-hizmet-dokumu

Tüm bilgilerinizi bu şekilde takip edebilir ve kayıt altında tutabilirsiniz... Eğer aklınıza takılan bir soru olursa bunu yorum olarak paylaşınız veya paylaşılan yorumlara cevap vererek deneyimlerinizi anlatınız...Etiketler: mobil imza ssk sorgulama - 4A Hizmet Dökümü - Sosyal Güvenlik Kurumu - SGK - ssk sorgulama - sigorta hizmet dökümü

11.08.2011. 10:23

Comments

aysun 11.08.2011. 10:26

merak ediyorum çok masrafı oluyor mu acaba mobil imza almanın. daha kolay giriş yapılıyor diyorlar ama bilgisi olan bir arkadaş bilgi verebilir mi lütfen.

Yorum yazın

* = doldurulması zorunlu alanlar

:

:

:


6 + 2 =