SSK Sorgulama

Devletimizin bizlere sunmuş olduğu en güzel hizmetlerden biri olan ssk sorgulama inetnet sitesi ile birlikte istediğimiz her işlemi online olarak yapabilmekteyiz. Ssk sorgulama internet sitesine eriştiğimiz zaman ssk ve sigortamız ile istediğimiz her türlü bilgiye prim , prim yatıraln tutar , hizmet dökümü gibi bir çok bilgiye kolayca ulaşma imkanımız bulunmaktadır.Günü her ne saati olursa olsun istediğimiz vakit ulaşma imkanı ile ne zaman isterse sgk sitesinden ssk primimize bakma imkanımız bulunmaktadır.

Sosyal güvenlik kurumu yani sgk sunduğu tüm hizmetleri siteden takip eebileceğimiz gibi istediğimiz her haberede ulaşma imkanımız vardır. Bu sayede her yeni çıkan haberden ve ya yeni bir kanundan hemen bilgilenebilir ve bu sayede hiç yanlış bir şeyden yapmadan ssk ile ilgili sorunlamızın hepsini internnet üzerinden kolayca halletmiş oluruz.

Yorumlar (0) 04.08.2015. 23:07

SGK Emeklilik hesaplama

Sosyal Güvenlik Kurumu'na bağlı sigortaya tabi çalışanların çalışma veya yaş süresine göre yapılan hesaplamalar sonucunda emeklilik yaşı hesaplanmaktadır. Bunun için SGK Hizmet Dökümü sayfasında ayrıca bilgi bulabilirsiniz.

SGK Hizmet dökümü size ne kadar hizmet gününüz olduğunu ve emekliliğinize ne kadar süre kaldığını hesaplamanızda yardımcı olacaktır. Hesaplamalarınıza kolaylık sağlayacak bu bilgilere e devlet kapısı ile ulaşabilir ve dökümanlardan uygulamaları hesaplama için kullanabilirsiniz.

Etiketler: SGK Emeklilik hesaplama - 4A Hizmet Dökümü - Sosyal Güvenlik Kurumu - SGK - ssk sorgulama - sigorta hizmet dökümü

Yorumlar (0) 16.08.2011. 02:34